Program - żłobek

W Żłobku Mini Abc stosujemy różnorodne metody i techniki, dzięki którym nasze dzieci uczą się poprzez zabawę i integrację z rówieśnikmi, przygotowują się do pokonywania trudności i odnoszą sukcesy. Korzystamy z programów autorskich oraz m. in., z Metody Dobrego Startu prof. M. Bogdanowicz, pedagogiki Klanza, dziecięcej matematyki E. Gruszczyk - Kolczyńskiej oraz Programu Zabaw Fundamentalnych Colin Rose i Gordona Drydena.

Dzieci uczęszczające do MINI ABC dodatkowo korzystają z pakietów "Radosny dwulatek" Wydawnictwo Mac Edukacja

Dodatkowe programy wykorzystywane w codziennej pracy z Dziećmi w naszym żłobku:

  • "Metoda Dobrego Startu" prof. Marty Bogdanowicz
  • "Program Zabaw Fundamentalnych" Colin Rose i Gordona Drydena
  • Pedagogika zabawy KLANZA
  • umuzykalnienie z wykorzystaniem instrumentów Orffowskich

Partnerzy