21/09/2018

POWITANIE NOWEJ PORY ROKU – „KOLOROWY UŚMIECH JESIENI

Data wydarzenia
22.09.2018

Uprzejmie informujemy, że w dniu 22 września 2018r. nasze przedszkolaki i maluszki wezmą udział warsztatach plastycznych pod hasłem „Kolorowy uśmiech jesieni”, podczas których odkryją cechy i dary nowej pory roku poprzez aktywne formy sztuk plastycznych. Dzieci będą tworzyć jesienne inspiracje w formie płaskiej i przestrzennej z wykorzystaniem różnorodnych materiałów plastycznych (m.in. farby, kolorowe włóczki i papier, bibuła) oraz materiałów ekologicznych i pochodzenia naturalnego (suszone liście, mech, kasztany, żołędzie). W ramach warsztatów dzieci wspólnie z Paniami nauczycielkami stworzą „Wystawę Jesiennych Inspiracji”, w ramach której nie tylko zaprezentują stworzone dzieła, ale również będą uczestniczyć w zabawach tanecznych i muzyczno – ruchowych do muzyki klasycznej i współczesnej.